| ReTz a întrebat:

Salutare, am si eu un laptop Dell, nu stiu exact modelul stiu ca are procesor i5, si de curand m-am apucat de Dota2, un joc aparut acum in 2013 care spune ca trebuie sa ai minim i2 ca sa poti juca, deci dupa 2-3 meciuri asa, procesorul se supra-incalzeste, e posibil pentru ca l tin pe masa si nu are unde sa se duca aerul venitlat?

2 răspunsuri:
| TheSoldier a răspuns:

In primul rand nu exista i2, exista dual core, si in al doilea rand ar trebui sa il desfaci si sa il cureti de praf. Mare branza!

| ReTz explică (pentru TheSoldier):

Prietene, ce sa curat de praf? E nou laptop-ul, il am de 3 luni happy