| extreambysy a întrebat:

Imi plac multe jocuri dar as vrea sa incerc unele noi deoarece m-am plictisit de cele pe care le am acum. ce jocuri horror sau razboi mi-ati recomanda? si sa mearga la 64 placa video 512 ram si 2.4 procesor... hmm si daca se poate sa fie ceva de genu cod 1 sau minecraft...dar spuneti-mi ce stitiwinking

2 răspunsuri:
| ThEEmperoR a răspuns:

Sal. Uite aici: www.systemrequirementslab.com/cyri/ Intri in acest site, scrii jocul pe care il vrei in dreapta lui "1" si dai "Can you run it". Acest site iti analizeaza sistemul si iti va spune daca jocul merge. Ai 3 linii: prima linie este cu rosu (nu merge), a 2-a inseamna ca merge dar sunt cerintele minime cerute de joc, iar a 3-a iti merge si inseamna ca jocul este recomandat! Uite cateva: Serious Sam 1 & 2, TMNT, Halo CE, Prince of Persia T2T, GTA SA, GTA Vice City, NFS Carbon, NFS Underground, Star Wars Jedi Knight Jedi Academy, Naruto The Way of Ninja, Total Overdose, GodFather.

| extreambysy explică:

Multumesc ThEEmperoR