| KodekZ a întrebat:

Incep direct pe scurt si la obiect. Joc IMVU si am nevoie de credite...si nu stiu cum sa fac rost. Daca imi puteti sugera cateva metode in-afara de oferte va raman dator cu 1 bere big grin

2 răspunsuri:
| MaXgAn2112 a răspuns:

Ai fi putut ca la inceput sati cumperi o casa misto si sa o pui ca sa vina o graza de oameni la tine si pentru fiecare om are iti vizita acasa iti dadea ceva bani sau bani care ii primesti zilnic

| KodekZ explică (pentru MaXgAn2112):

Am club pe un caracter si dejea am invitat persoane in el...e public si nu am primit nimic...mai astept raspunsuri.