| anonim_4396 a întrebat:

Mi-am luat de curand jocul Test Drive Unlimited (1). Dar cand accesez mapa nu merge zoom-ul? Stie cineva cum pot rezolva problema?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Atunci incearca sa re-instalezi jocul din nou. Daca problema persista, e din vina jocului.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Salut! Problema poate fi de la mouse-ul tau, daca nu, intra la Options, Mouse Settings si cauta Zoom Options.

| r0b3rt12 a răspuns (pentru anonim_4396):

Mouse-ul functioneaza perfect si in alte aplicatii,. iar in joc nu am gasit sectia zoom options.

| anonim_4396 explică (pentru r0b3rt12):

Atunci incearca sa re-instalezi jocul din nou. Daca problema persista, e din vina jocului.