| Gothic a întrebat:

Salutare TPU si faniilor Metin2
Am si eu o intrebare...
De ceva timp m-am lasat de Metin2 ro
Si acum vreau sa ma apuc iar
Ziceti-mi si mie un server
Mai populat mai frumos,
Playeri de treaba, preturi mai mici

Cine ma poate ajuta si pe mine?
Add ID only. izzi

Va multumesc anticipat happy

4 răspunsuri:
| bogdanz04 a răspuns:

Uite aici 2 mturi http://metin.tdlgaming.com si http://metin.tdlgaming.com,cresterea rapida, rate 1000%(toate),otele, posedate, kinguri in shop...etc.

| Gothic explică (pentru bogdanz04):

Nu imi mai ziceti tot felul de private, pentru ca sincer le-am jucat pe toate, eu vreau sa ma apuc inapoi de Metin2 RO, cine ma poate ajuta...va rog dati-mi add only. izzi va rog multwinking

| dinamo98 a răspuns:

SALL! SUNT GM pe mt2 ro si iti sp ca el cu mt gx sunt cele mai populate dup ora 9:00

| EWS a răspuns:

Eu iti sugerez corvus deoarece joc pe acest sv de 2 zile si deja am primit nu stiu cate iteme destul de bune gratis de la playeri mai mari si am vazut ca sunt multi playeri de treababig grin