| Trickster a întrebat:

Stie cineva cum sa dau cerere de unban la serverul Play.Minecraft-Romania.Ro?

4 răspunsuri:
| xRaduC a răspuns:

Încerarcă pe http://minecraft-romania.ro/forum/index.php?/login/ să te înregistrezi și să depui cererea. Va trebui să fii "milog" dacă dorești unban. Tu va trebui să spui cu ce ai greșit, vei promite că nu vei mai face și dacă te unbanează, te vei strădui să nu repeți greșeala. Dacă îți păstrează banul, schimbă serverul;) Nu merită să stai unde nu îți e locul. :P

| Trickster explică (pentru xRaduC):

Sunt logat de mult dar nu stiu unde sa pun cererea

| Trickster explică (pentru xRaduC):

Mai cunosti vreun server asemanator romanesc? Eu oricum la multe sectiuni am strans multe puncte si bani (mai ales in survival) si nu vreau sa pierd contul. Sti cumva cum sa il contactez pe ZZaNdrei?

| xRaduC a răspuns (pentru Trickster):

Nu prea cunosc oamenii, doar acum ce am intrat sa vad mai multe despre server. Aveam cont de mai de mult, dar nu am jucat.
http://minecraft-romania.ro/....../index.php
Incerci sa explici de ce ai luat ban, e posibil sa te trimita in alte 10 locuri si sa nu faca nimic...
Uite si un model: http://minecraft-romania.ro/....../index.php
Dar nu par sa raspunda prea des la cererile de acest gen... Mie nu prea imi place sa joc pe serverele celorlalti, mi le fac private :) Nu am servere romanesti, dar obsinuiam sa joc pe un server, dar nu imi mai amintesc numele. Ai putea sa dai si pe Contatc Us, in stanga jos si sa incerci ceva daca tii asa de mult. Scuze, numai cu atat te pot ajuta... Dar care e motivul pentru care ai luat ban, de fapt?