| N1GHTMAR3 a întrebat:

SALUTARE TPU! Va rog frumos ajutati-ma sa gasesc un metin intre pvm hard-mediu, dar neaparat sa fie populat bine, itemele de schimbat bonusuri sa nu fie scumpe, si sa nu existe 6/7 sau modati sau vip-uri multe, va rog frumos dati cat mai multe exemple posibile! sad (Sa nu puneti mt2 ro, eden) Funda la cel mai frumos metin!

2 răspunsuri:
| Aggares a răspuns:

Incearca metin2 HiPrea e ce'l mai misto server si nu o sa te plictisesti de el. sper ca te-am ajutat, funda? http://www.metin2hp.ro/metin2hp.html

| N1GHTMAR3 explică (pentru Aggares):

Poti te rog frumos sa cauti un sv pvm hard-mediu si sa fie ffff populat si bnsurile sa nu fie scumpe? Ca pe mt2 HP nu ma lasa sa ma inregistrez.