| Detectiv a întrebat:

Vreau sa imi fac un server de metin2 pe no-ip, dar nu imi merge, am folosit ip de la hamachi si inloc de. localhost am scris domeniul de la no-ip: metin2exemplu.servegame.com iar in loc de localhost am scris servegame.com. La network settings am pus hamachi network interface, dar serverul nu merge decat doar cu hamachi. Oare am omis ceva? Dau si gm.

Răspuns Câştigător
| Mihail2020 a răspuns:

Salut!
Mai bine las videoclipul sa te lamureasca in loc sa iti zic in detaliat si sa fii si confuz.

http://www.youtube.com/watch?v=Qyid8lPRbfw