| andreyfeat1996666666666 a întrebat:

Salutare TPU vreau sa va zic ca am jucat lol câteva minute dupa aia am ieșit din meci pentru că aveam o problema și trebuia să părăsesc jocu după aia când intru imi imi apare o caseta si imi spune sa scriu (Tasteaza 'Sunt de acord' pentru a continua) și eu am scris 'Sunt de acord' dar nu ma lasa să dau ok de ce? Cel care îmi da un raspuns bun primește Fundă!happy

2 răspunsuri:
| RaduTN a răspuns:

Ai luat ban 3 zile, daca parasesti meciul de League of Legends primesti ban 3 zile.

| HeRmeSs a răspuns:

Dota 2