| Giuliano24 a întrebat:

Salutare Tuturor!
Astazi mi-am reinstalat Fifa 2012 se pare ca numai functioneaza ca inainte cand joc liber adica free-kick de tragi la portat fara spectatori fara echipa nu este lag se misca perfect in momentul cand incep sa imi aleg 2 echipe si sa joc si apare publicul si restul luminilor merge scadat ce pot face am procesor dual core t4400 2.2ghz placa video ati mobility radeon hd 4570 512mb vram si 3 gb memorie ce pot face?

1 răspuns:
| lascuiulian92 a răspuns:

512 RAM la fifa 2012? happy
Pai raspunsul este simplu.
Minimul de memorie ram pentru fifa 2012 este de 1 GB, de aia ai lag :-P