| Bobytza a întrebat:

Care dintre windowsuri imi va merge mai bine? Windows 7 sau 8
Cand ma joc league of legends pe windows 7 am lag

-Processor: Pentium(R) Dual-Core CPU T4400 @ 2. 20GHz (2 CPUs), ~2. 2GHz
- Memory: 4096MB RAM
-Placa video: ATI Mobility Radeon HD 4570
- Display Memory: 2296 MB
- Dedicated Memory: 505 MB
- Shared Memory: 1790 MB
ajutati-ma
Rasplata : fundita

5 răspunsuri:
| Own3r a răspuns:

Windows 7. La windows 8 nu e terminat tot...ba lipseste ceva, ba altceva...mai bine ramai pe 7

| SkrillexForever a răspuns:

Ce windows7 ai?

| Bobytza explică (pentru SkrillexForever):

Am windows 7 ultimate

| SkrillexForever a răspuns (pentru Bobytza):

Da ia-ti professional acela este facut ca sa iti mearga cam orice joc fara lag sau chestii ( cand spun cam orice joc ma refer orice joc facut sa functioneze si pentru placa ta video/grafica )

| SkrillexForever a răspuns:

Iati Windows 7 Professional pe ala merge cam orice joc
Hai Baftawinking!