| Gudzone a întrebat:

Salutare utilizatorii TPU!
Am si eu o rugaminte la Dumneavoastra.
As dori un server gata facut sau macar un addons zombie plague advanced, sa fie foarte fain si sa le placa la nebunie playerilor.
Daca Puteti sa faceti nu ezitati sa ma ajutati va rog
Poate fi asemanator ca al serverului ZP.GoGames.Ro
dau Faunda

3 răspunsuri:
| TudorAlexandru a răspuns:

Am eu server gata facut pe pc daca vrei til trimit da dai admin. pot sa il modific sa fie ca ZP.GoGames.Ro modelele pot sa le pun sa fie identica lasa un id de mes si vorbim mai multe cum vrei sa fie serverul

| TudorAlexandru a răspuns:

Am eu server de zombie plague advanced 1.6.1 daca vrei sa hostezi unul iti dau serverul meu dar imi dai si mie admin are multe moduri survivor, nenesis, sniper, assassin, armagedon, sniper vs assassin si multe altele lasa un id de mes si mai vb

| KennTHD a răspuns:

Daca vrei te pot ajuta cu unul e super fain doar da add :mihairazvan276@yahoo.com
TOTUL E FREE CA SA STI