| Stolo a întrebat:

Utilizez Mozilla, iar de doua saptamani obisnuiam sa inchid browserul, dar sa las paginile in restore session. Problema este ca ieri a venit fratele meu acasa, a stat pe pc pana seara, a mai curatat calculatorul apoi l-a stins si s-a culcat. De dimineata cand am intrat nu am mai gasit restore session, nici macar in istoric nu il mai gasesc, cred ca l-a scos sau l-a sters dar nu recunoaste. Se poate recupera? Am mare nevoie de acele pagini. Multumesc!

3 răspunsuri:
| Vl4dootz a răspuns:

Istoricul nu se mai poate recupera cand este sters.

| Stolo explică (pentru Vl4dootz):

Istoricum nu este sters, insa aveam restore session, cu ceva selectat de mine timp de doua saptamani...in istoric sunt foarte multe site-uri si e foarte gre usa le gasesc.

| Vl4dootz a răspuns (pentru Stolo):

Reporneste firefox si baga adresa asta about:sessionrestore
in caz de ai configurat firefox sa-ti faca un fisier backup iti va arata toate paginile. daca nu iti apare nimic sorry.
iti recomand un addon ce salveaza aceste sesiunile automat.
Addonul se numeste Fast Dial il gasesti pe google.