| ɗєʌɗvơɪƈє a întrebat:

Salutare, voi ce jocuri credeti ca-mi merg pe: "Windows XP(service pack 1) Placa video: RADEON 9550 Intel(R) Celeron CPU 2. 40GHz 1. 25GB RAM" Imi da-ti va rog niste exemple de jocuri(mai multicele dar si bune)...

Răspuns Câştigător
| Andrei7520152 a răspuns:

Ah, ok. E in regula, merg si jocuri din astea mai noi. Poti sa te joci de exemplu si COD4 sau COD MW2 daca placa ta video are suport pentru pixel shader 3. 0. Eu am win XP, 1. 5 GB Ram ddr1, o placa video de 256mb pe VGA cu shader 3. 0, si ma pot juca COD MW2 sau Assassins creed la medium, sau COD4 la high. Daca vrei sa le joci si tu, ai nevoide de un upgrade la service pack 3, si DirectX 10. Am dat mai multe delatii cum se instaleaza sp3/dx10 la o alta intrebare, cauta la mine pe profil daca te intereseaza

4 răspunsuri:
| Andrei7520152 a răspuns:

Ummm... pe bune 25GB RAM? ti'ai luat calcul de la NASA? laughing

| ɗєʌɗvơɪƈє explică (pentru Andrei7520152):

Uita-te mai binelaughinge 1. 25GB RAMlaughing)si ce ai zis tu ar fi o ideelaughing

| ɗєʌɗvơɪƈє explică (pentru Andrei7520152):

Ms mult+a fost inutila intrebarea mealaughingam strans bani si-mi iau de Paste un PC tun; x; x; x

| Andrei7520152 a răspuns (pentru ɗєʌɗvơɪƈє):

Ah, ok. E in regula, merg si jocuri din astea mai noi. Poti sa te joci de exemplu si COD4 sau COD MW2 daca placa ta video are suport pentru pixel shader 3. 0. Eu am win XP, 1. 5 GB Ram ddr1, o placa video de 256mb pe VGA cu shader 3. 0, si ma pot juca COD MW2 sau Assassins creed la medium, sau COD4 la high. Daca vrei sa le joci si tu, ai nevoide de un upgrade la service pack 3, si DirectX 10. Am dat mai multe delatii cum se instaleaza sp3/dx10 la o alta intrebare, cauta la mine pe profil daca te intereseaza