| Drag00s a întrebat:

Salutare. Vreau sa stiu si eu ce jocuri mai "sofisticate" pot juca pe aceasta configuratie: procesor i3 - 2. 20GHz, memorie RAM 4GB DDR 3, placa video nVIDIA GT520MX 1GB GDDR 3.
Dau FUNDA celui care ofera o gama variata de jocuri (noi sau mai vechi). Multumesc!

3 răspunsuri:
| Kaennox a răspuns:

Te poti jucasickCall of Duty(toate dintre ele dar nu garantez performanta optima)
-Need for Speed The Run, Most Wanted 2012, Hot Pursuit 2010 Shift 2 Unleashed, Shift 1, Pro Street etc.
-X-Men Origins Wolverine
-GTA IV
-Saint Row The Third
-Crysis 1 sau Crysis 2
-Max Payne 2
-FlatOut3 Ultimaite Carnage sau Chaos and Destruction
-Far Cry 1, 2 si 3
-Dead Island 1 si 2
-The Walking Dead
-The Sims 3(la optiune de grfaica maxime :]])
-Battlefield 2, 3
-Medal of Honor
-FIFA(TOATE)
-Batman Arkham City
Imi cer scuze anticipat daca nu toate acestea vor avea performante optime pe PC-ul tau!

| Kaennox a răspuns (pentru Kaennox):

Mai sunt si altele dar nu mi le pot aduce aminte pe toate acum!

| Kaennox a răspuns (pentru Kaennox):

-Assassins Creed Revelations, Brotherhood, III
-The Amazing Spiderman
-Sleeping Dogs
-DiRT3
-Hitman
-Syndicate
-Driver San Francisco