| SlashBV a întrebat:

Salutari, as avea nevoie de un aimbot pentru SAMP versiunea 0.3.7, acesta sa nu faca lag sau sa ia crash si de aemenea daca se poate sa scrie-ti si cativa pasi pentru o buna functionare a aimbot-ului sau programul de care are nevoie pentru a fi functional.Va multumesc anticipat, aimbot-ul functiona-l va primi funda.
As dori sa nu postati raspunsuri in batjocura, toate cele bune.

3 răspunsuri:
| userul7200 a răspuns:

Salut, uitate pe youtoube la canalul lui opcodeXe. Posteaza hackuri foarte bune inclusiv aimbot. Bafta.

| SlashBV explică:

Iti mulțumesc de post, însă acesta are aimbot doar pentru versiunea 0.3z, eu doresc pentru versiunea 0.3.7, astept post-uri incontinuare

| SlashBV explică:

UP! hai cu raspunsurile!