| elena327 a întrebat:

Sasuke isi va da seama ca sakura a devenit mai buna?

Răspuns Câştigător
| RoseQueen a răspuns:

Mai buna, mai puternica, da! De fapt el stie doar ca nu recunoaste.El vrea sa se-ntorca si-n Konoha la ea.la Naruto,la toti, dar nu poate si cred ca-ti dai seama de ce, adica toti il cred un tradator.Huh,de-as fi eu Hokage sa fac legea pe-acolo...frate, ce schimbari radicale ar fi!

| elena327 explică (pentru RoseQueen):

Da dar el nu a vrut s-o o omoare? sti ep ala cand sakura a venit la timp inainte s-o o omoare pe karin

| RoseQueen a răspuns (pentru elena327):

Da, dar e mult mai complicat decat pare.Da vina pe Kishimoto, nu pe mine. De n-ar fi ajuns Sakura la timp, si-ar fi omorat-o pe Karin...chiar ca mi-ar fi placut mult.Nu stiu tu, dar eu chiar nu o suport pe Karin.

4 răspunsuri:
| elena327 explică:

Nici eu n-o suport

| RoseQueen a răspuns (pentru elena327):

Ce bine ca exista oameni normali! Glumeam doar...