| BeastMaster a întrebat:

Este adevarat ca sakura va fi omorata de sasuke?

10 răspunsuri:
| yumeee a răspuns:

Ştii că nu e reală, nu?

| EvangelineDS a răspuns:

Era o faza intr-un episod in care o injunghia [nu cred ca era el...]
dar o vindeca o batrana
nu e adevaraat ca o omoara nu stiu de unde ai auzit uh asta

Răspuns utilizator avertizat
| BipBip a răspuns:

Si eu am auzit asta si mai demult am vazut o faza dintr-un episod in care o injunghea dar nu imi mai amintesc.

| Clara120 a răspuns:

Nu,nu va fi omorata de Sasuke, dar sa stii ca era sa fie omorata de nebun.In manga 484(episodul va aparea in curand) Sasuke era sa o loveasca cu chidori dar slava Domnului ca a salvat-o Naruto :d

| RoseQueen a răspuns:

Bineinteles,ca nu! Sasuke e totusi rational, nu o va omori si nu va permite nimanui s-o omoare, evident!

Răspuns utilizator avertizat
| valinoname a răspuns:

Nu am mai auzit astfel de intrebari dar raspunsul este nu.

| HeartBreaken a răspuns:

Sakura nu e omorata de Sasuke si de nimeni altcineva! Am vazut si eu pe youtube un videoclip in care o injunghi dar stiu din surse sigure ca videoclipu ala e fals...

| BeastMaster explică:

Nici eu nu am vazut vre un episod in care sa fie omorata dar am auzit la altcineva care mi-a aratat un videoclip pe youtube si de asta am intrebat...straight face