| deyutza135 a întrebat:

Scuzati categoria nu stiu daca e buna.mi-am instalat o prostie de program sweetIM confused x-( si vreau sa-l dezinstalez e tare enervant! l-am sters din calculator numai exista si totusi inca functioneaza! x-( cum scap de el? p.s e sweetIM pentru facebook eu vroiam pentru mess de asta vreau sa-l dezinstalez! va rog spuneti-mi cum funda!

6 răspunsuri:
| Ovydiw a răspuns:

Intra la My computer -> C -> Program Files -> Sweetim si il dezinstalezi.
Daca nu merge dezistalat il stergi, daca da Error la stergere folosest unlocker ( il descarci usor de pe net si cu el poti sterge orice program care nu merge sters).
Dupa aia intra la control panel -> add and remove programs si dai remove programs si cauti in lista aia sweetim si apoi il dezinstalezi.
Bafta!

| Madalyn007 a răspuns:

Pai ce windows ai... daca ai windows 7 e simplu intri in control panel la uninstall programs sil stergi de acolo

| deyutza135 explică (pentru Madalyn007):

Pai am windows xp parca nu stiu sigur iti confirm sigur mai tarziu ca mi-e lene sal inchid si deschid la loc

| Madalyn007 a răspuns:

De unde ti-am zis daca e sa fie windows 7 dar daca e xp...reinstalezi messengerhappyfara sweetIM

| deyutza135 explică (pentru Madalyn007):

Problema am sweetIm epntru facebook nu pentru mesenger de asta vreau sa-l dezinstalez ca vroiam pentru mesenger

| Alex_Stan_1990_c8Vc a răspuns:

Asa e In Adaugare sau eliminare programe intrii si dai uninstall...si nu mai ai probleme...