| Ercjiaai a întrebat:

Spune-ti si mie niste jocuri pentru PC. In afara de FIFA, NFS, Euro truck simulator, Minecraft.

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Euro truck simulator 2, german truck simulator, construction simulator 2014

| ShadoWCrist a răspuns:

Sims laughing

| KilluaZoldyck a răspuns:

Descarci platforma Steam sau Origin si ai acolo Dota2, TF, si multe alte jocuri din orice categorie posibila

| claudiu152 a răspuns:

Farming simuator, metin 2

| Denis19999 a răspuns:

F.E.A.R* e un joc psihologic-horror foarte bun, Outlast, Left 4 Dead* 1/2, Assassin's Creed* toata seria, The Witcher 1/2, Just Cause* 1/2, Max Payne* 2, Arma 2, Prototype* 1/2, Call of duty* toata seria, Gta IV, Syndicate, Batman Arkham City, Hitman* (toata seria), Prince of Persia (toata seria), The Darkness 1/2, Far cry 2*.
P.S: Cele marcate cu steluta star le-am jucat si ti le recomand si tie. Sper ca te-am ajutatwinking