| Bojica_Dinamo_Adrian_1994 a întrebat:

Spuneti-mi si mie la virtual tennis 4 ma avertizeaza la inceput ca trebuie sa ma loghez la inceputt la un program al jocului game for windows live ma inregistrez la el paurma ma loghez toate bune si frumoase pana imi trebuie un cod pe care l-am cautat pe google si nu l-am gasit spuneti-mi si mie imi trebuie ca sa mi se salveze salvarile la el

1 răspuns:
| 1ull1 a răspuns:

Nu trebuie sa iti faci numai decat cont apesi tasta HOME si cand iti zice RULES dai in josul paginii si ai sa gasesti creat offline account si dai click pe create offline account si poti juca...