| xLov3 a întrebat:

Spuneti-mi si mie servere de metin2 private in romana cu rata 300% maxim si lvl 99 sau 127.In afara de Earth,Arena,Gx,4Metin,Metin2x.Dau funda.Scuzati categoriawinking

Răspuns Câştigător
| NuamnumesuntANM a răspuns:

1.Guabina
2.Empire
3.blood
4.cluj
5.dinamik(dnm)
6.leonidas sau cv de genu
7.arena
8.supreme
9.oriental
10.metin2rospeed
Astea le-am auzit de la colegi.
FUNDA?

11 răspunsuri:
| Digital112 a răspuns:

Metin2 osiris : http://metin2os.ro/server1/index.php?s=home,
acum e o problema mica, dar se redeschide, vorbeste cu lumea dupa chat la os.

| GuruDex a răspuns:

Cel mai bun server de metin2 private este Metin2Dinastya lvl 250 rata mare 250% admini seriosi iteme ce pot evoluat din fms si rib eventuri si ox in fiecare zi! Astept fundita!

| FOoXx a răspuns:

European Mt2 acum se va deschide!

| xLov3 explică:

Mda mersi pe care mi le-ati spus dar le stiu.si app care mi-ati dat cu lvl 255 am spus ca nu doresc si doresc ceva oleaca mai greu nu sa gasesc totul la shop

| gamehoror a răspuns:

Te sfatuiesc sa joci mondialmt2 fiindca ii cel mai tare... iti faci magii P de la lvl 1 (15) ai tot+9, perle la magazin, otel la magazin, iti evoluezi in king1 apoi 2 api 3 apoi tot asa pana la 255(lvl maxim) ii foarte bun... Succes

| 44razor44 a răspuns:

Www.metin2sun.ro cu 6/7 lvl maxim 120 rate 1000 merge switch protejat hack hostat 24/24 ox eventuri. server nou

| AnoNim332 a răspuns:

Incearca speed e super desi se downloadeaza in 3-4 ore e super se creste ff repede si are toate armurile la shop

| AlecsPAD a răspuns (pentru AnoNim332):

De ce vi se descarca atat de greu ca mie mi s-a descarcat in 9minute