| UnFoRgIvEn a întrebat:

As vrea un forum in care sa fie prezentate multe servere private de metin2 in afara de 4metin pentru ca se inchide

Răspuns Câştigător
| TheBloodAssassin a răspuns:

Scrie top 100 metin private servers auzi alege free zelime time metin2 ro e cel mai tare sau cum vrei tu si eu ma joc pe private asa ca stiu plz da-mi mie funde no sa fi dezamagit

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Metin2 tim cel mai tare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.cs-gothic.ro/forum/

| UnFoRgIvEn explică:

Nu asta vreau deoarece acolo sint numai vreo 50 si dupa aia sunt aiureli nu metine eu vreau ceva in gen cum a fost 4metin deci mai multe unde sa gasesc ce vreau ca am cautat si pe ala care ai zis tu da nu gasesc ce vreau eu asa ca daca imi dai un forum cum am zis eu iti dau funda

| Snikers a răspuns:

Metin2 tim cel mai tare sau metin2 fun

| Snikers a răspuns:

Metin2 tim cel mai tare sau metin2 fun -funda plsss