| calinx a întrebat:

Spuneti-mi si mie un mmorpg f2p bun pentru cel mai bun dau funda (nu metin 2 pentru ca este o porcarie si nici wow pentru ca l-am jucat mult timp si vreau ceva nou)

10 răspunsuri:
| DownAnima a răspuns:

Rusty Hearts, Grand Fantasia, Asda story, Perfect world, Jade Dinasty, Lucent heart, Silkroad, WAr of the immortals, Fiesta online, Dragonica online, Flyff etc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt de acord cu metinul. E URAT.

| ComaniciIonut a răspuns:

Ceva nou? Diablo 3 aparut acum nu ceva timp sau poti incerca GuildWars

| calinx explică (pentru ComaniciIonut):

Diablo 3 nu a aparut inca, nici macar nu este stabilita o data de lansare

| ComaniciIonut a răspuns (pentru calinx):

Pe cat pariu?

| calinx explică (pentru ComaniciIonut):

Am cautat si va fi lansat in jur de 15 mai dar oricum nu a aparut inca

| ComaniciIonut a răspuns (pentru calinx):

Japonia il are big grin

| calinx explică (pentru ComaniciIonut):

Jocul e facut de blizzard o companie din america, nu e ca unul din mmorpg-urile alea ieftine facute de cine stie ce companie din japonia jocul va fi lansat pe 15 mai peste tot nu apare nicaieri mai devreme (numai in rusia va aparea mai tarziu adica pe 7 iunie)

| ComaniciIonut a răspuns (pentru calinx):

Cam acellasi efect s-a intamplat si cu PSvita si ce EA si SEGA sunt companii americo-japoneze big grin si ii aparut da urmeaza sa i se faca updateuri pentru multiplayer pentru al perfectiona! Este aparut, dar nu pus pe piata big grin Intelegi!

| Graff a răspuns:

Runescape