| ZzOpO99 a întrebat:

Spuneti-mi un sv de metin ceva gen mania sau guabina in romana numai sati de cal armat

Răspuns Câştigător
| AdryanG a răspuns:

Iti recomand Metin2BlackSteel.Este nou deschis de o luna.
www.metin2blacksteel.ro
Rate drop iteme 200%
Rata yang 200%
Rata exp 300%
Calul il faci armat cu harta de calarire ( te duci cu ea la grajdar). Pt a face militar trebuie sa ofori seful orcilor Oberlok. Ti-l recomand cu incredere

| Sebastian_Nedelcu_1998 a răspuns (pentru AdryanG):

Intr-adevar Metin2BlackSteel e unul din putinele servere care a pastrat farmecul metinului clasic. Sunt sute de servere in Romania dar toate cu (pokemoni si avioane).
Si eu joc BlackSteel si imi place.Sv cu bun simt nu modati totul pe munca depusa de tine.

4 răspunsuri:
| Silviutzu_Mixatu_1958 a răspuns:

Cauta pe 4metin.ro servere hostate/ip o sa gasesti de toate gusutrile! happy

| WrestleKane a răspuns:

Metin2 steel sau night fury

| Sebastian_Nedelcu_1998 a răspuns:

Da www.Metin2BlackSteel.ro recomand si eu am inceput de 2 saptamani e foarte frumos.Cine a creeat jocul a incercat modificari (in limita bunului simt) si chiar reusite.Dar nu s-a pierdut spiritul metinului clasic.
Recomand si eu.