| d4rk0n3 a întrebat:

Spuneti si mie un metin2 privat misto big grin

Răspuns Câştigător
| Andrei112011 a răspuns:

Metin2Mondial,Mondialmt2,mt2star,mt2mania,mt2united,extrememt2,empiremt2,hellwordmt2,mt2fun,mt2tim,mt2chaos,mt2gx,blacknightmt2,energymt2,explossivemt2,lunaris-online mt2, mt2speed.Sper ca-ti ajung, joc placut.

| d4rk0n3 explică (pentru Andrei112011):

Mondial merge?

| AndreiRevine a răspuns (pentru d4rk0n3):

Eu sunt Bendec,daca e dai funda lui bendec, mondialul nu merge unu dintre ele ca e mondialmt2, si mt2mondial,nu mai stiu care nu merge, dar nu merge fiindca gm-ul vrea ca jucatorii sa fie francezi si pentru ca erau romani la inchis.