| Ursuletz3Chocolatiu a întrebat:

Va rog spuneti-mi si mie un metin2 privat. Vreau sa fie misto. Cel mai frumos primeste funda.

mersii >big grin

Răspuns Câştigător
| mariusdj21 a răspuns:

Sigur uite cateva:metin2tim
metin2oriental
metin2revenge
metin2fun
metin2gx
metin2paradise care mai trebuie lucrat
dar ti-l recomand pe metin2oriental
ai aici site:orientalmt2.ro
e super uite o mica descriere:ai arme de gm,arme epice,ai armuri gm, armuri epice, ai itemele+9 bonusuri gratis
ai bonusuri 6/7 e foarte tare te las sa aflii tu restul
si iti mai pot da un cont de metin2united de lvl 81 parca:deamon4life
parola:andreiutzu sau deamon4life
pa pa!

| Ursuletz3Chocolatiu explică (pentru mariusdj21):

Metin2 oriental este ro nu? si site-u care mi l-ai dat nu merge.
uite ce am gasit eu : http://www.metin2.co.uk/main/index este bun?

| mariusdj21 a răspuns (pentru Ursuletz3Chocolatiu):

Cred ca stiu ce se intampla s-ar putea sa se rebuteze serverul si sa ii bage antivirus
nu stiu pana acum mergea dar acum nu stiu ce are dar am sa ma interesez si o sa iti explic ok?

| Ursuletz3Chocolatiu explică (pentru mariusdj21):

Mersi. Oricum am gasit deja raspunsul.Am si inceput sa joc big grin lvl 100 whistling Multumesc ca mi-ai zis de el!

| mariusdj21 a răspuns (pentru Ursuletz3Chocolatiu):

Gata poti incepe si sa imi dai add pe mes :marius_killer4life
te pot ajuta daca vrei!

| FlorinuBadBoy a răspuns (pentru Ursuletz3Chocolatiu):

Pai si cum se numeste?

8 răspunsuri:
| mariusdj21 a răspuns:

Am gasit raspunsul la problema se pare ca serverul este in mentenanta pana pe data de... pe care nu o stiu
oricum ar trebuie sa incerci din 3 in 3 zile nu stiu eu o sa incerc asa

| strelitia a răspuns:

Incerca oriental e super tare si mage la fel in 2 zile facci 250 adc max e superrrr amondoua