| suntperfect a întrebat:

Spunti cum va rula fifa 11 pe pc asta:intl celeron dual core e1500 2.20ghz,3 gb ram, placa video 2gb msi gt 630, as vrea sa aflu daca voi avea lag in joc,?
Daca nu voi avea lag, puteti sa spuneti si daca va merge la medium, la hig, la veri hig?

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Merge si Fifa 11 si Fifa 12 si Fifa 13 pe sistemul tau. Ruleaza la Medium datorita procesorului (e mic). Placa video te tine in jocuri dar procesorul nu.E posibil sa ai si lag datorita procesorului.

1 răspuns:
| GogutzAndrei a răspuns:

Nu vei avea si iti va merge ori la Medium ori la High!
Funda?