| CezicideRobert a întrebat:

Stie cineva de ce nu imi merge pe cs modul open gl si de ce nu merg coduri pe software? ....codurile sunt doar pentru eventualitati nu il folosesc pe serverul pe care joc eu deci nu incepeti cu ba da nu puteti juca corect ok? mersi anticipat

3 răspunsuri:
| funky7up a răspuns:

Trebuie sa ai placa video minim :64MB
Daca o ai mai mare sau de 64MB inseamna ca iti va merge nu trebuie sa ii faci decat un update sau sa o instalezi in caz ca ti-ai reinstalat windowsul de curand.
Sau poate nu ai avut tu placa video de la inceput instalata.
Deci ori ia driverul de pe net! ( vezi ce placa video ai ) ori tebuie sa ai CD cu driverele de la PC ( daca ai PC cumarat din magazin )
BAFTA sper sa iti rezolvi problema!
FUNDA

| funky7up a răspuns:

Pai da instaleaza placa video
Am sa incerc sa iti gasesc eu driverul daca nu sti : te rog sa imi spui ce nume are paca video tastand in programul RUN : dxdiag dai la display si acolo va aparea in stanga sus date despre placa ta video. Si tu te uiti la nume: si imi vei spune ce nume are.
Si daca imi vei spune cum se numeste sa lasi un id la care te pot contacta cu driverul.
Daca il voi gasi pe net, nu garantez dar sunt sanse mari pentru a gasi driverul.
Sau dupa ce afli numel placai sa pui o noua intrebare pe TPU.
Si intrebarea sa fie astfel :
Care stie un driver pentru placa video : (si aici tu pui numele placi )