| Rapi a întrebat:

Stie cineva de unde pot descarca moduri pentru gta san andreas in siguranta? Pt ca am descarcat vreo 4 moduri pana acum care imi dadea eroare,se bloca,sau ma scotea.Le iau de pe ggmm,gta inside, gtagaming, si inca vreo 2 site-uri.Nu stiu care site e mai sigur sa le descarc, daca stii tu un site calumea de asta zi-mi-l.

1 răspuns:
| Osirius a răspuns:

Alea sunt singurele site-uri de mod-uri.
Eu tot ce am luat de acolo a mers fara probleme. De obicei daca nu le aplici cum trebuie iti apar erori sau daca suprascrii modurile. Fa-ti o copie a jocului pentru backup si daca iti da o eroare la un mod, dai copy-paste din jocul original ca sa revii la fisierele originale.