| Popa_Elena_1980 a întrebat:

Cine stie, ce fac cu fisierele de pe Android, gen mi-am descarcat gta san andreas de pe un site google, si s-a descarcat totul bine pana acum cand nu stiu ce sa fac cu fisierul descarcat. Nu merge sa dau pe el

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate telefonul tau nu este compatibil sau poate nu ai destula memorie. Nu este indicat sa descarci aplicatii care nu sunt din magazinul celor de la Google, pentru ca iti poti virusa telefonul/tableta.

| Popa_Elena_1980 explică (pentru anonim_4396):

Am memeorie am tot, e compatibil dar e un tip de fiaier si nu stiu sa il deachid da eroare

| IulianCreativ a răspuns:

Bun.
Fisierele care le descrci de pe telefon nu sunt la fel ca pe pc asa ca nu mai incerca asa.
Iti recomand pentru jocuri un program numit Aptoide care il ei de pe google.
Bafta