| anonim_4396 a întrebat:

Stie cineva un joc de aventura si supravietuire in care sa trebuiasca sa te descurci cu ce iti ofera natura? va rog cel mai bun raspuns primeste funda! va multumesc anticipat!

5 răspunsuri:
| BuciSh0t a răspuns:

LOL...tu cred ca sigur cauti Minecraft-u rolling on the floor

| andreyyy09 a răspuns (pentru BuciSh0t):

Multumesc de ajutor dar caut ceva mai altfel ca minecraft-ul dar oricum merci ca m-ai ajutat

| SergiuBoss11 a răspuns:

Silent hill 4 :the room

| andreyyy09 a răspuns:

Si daca se poate sa fie mai in natura jocul sa trebuiasca sa ma descurc ceva de genul intr-o padure sa ma feresc de animale salbatice si sa vanez pentru a supravietui nu stiu daca exista vreun joc asemanator dar daca stiti va rog ziceti-mil si mie

| Andrey_Nick_1997 a răspuns:

Incearca Lagoonia