| gemeni6226 a întrebat:

Stie cineva un joc online gratis, in care te joci ca traiesti in conditii luxoase? Multumesc.

Răspuns Câştigător
| OoBunnyoO a răspuns:

Userul in cauza a raspuns misto.

Poti incerca diverse jocuri pe Facebook, precum cele de moda. De regula ai o fata cu care trebuie sa te joci si sa ai grija de ea, insa trebuie sa faci diverse questuri pentru a castiga mai multe obiecte si haine.
Poti incerca pe Fb ceva gen Sims, City Girl Life, It Girl si Suburbia. Nu stiu daca mai exista dar le poti incerca.

2 răspunsuri:
| Lascau_Alex_1996 a răspuns:

Freefall Tournament 2

| gemeni6226 explică (pentru Lascau_Alex_1996):

Eu vad acolo un robot eu m-am gindit unde niste oameni sau o printesa sau o fata locuieste intr-o casa de lux cu multe obiecte frumoase unde e o placere sa te trezesti si sa-ti traiesti visul macar sub forma unui joc daca in realitate nu poti avea parte.

| OoBunnyoO a răspuns (pentru gemeni6226):

Userul in cauza a raspuns misto.

Poti incerca diverse jocuri pe Facebook, precum cele de moda. De regula ai o fata cu care trebuie sa te joci si sa ai grija de ea, insa trebuie sa faci diverse questuri pentru a castiga mai multe obiecte si haine.
Poti incerca pe Fb ceva gen Sims, City Girl Life, It Girl si Suburbia. Nu stiu daca mai exista dar le poti incerca.

Întrebări similare