| gemeni6226 a întrebat:

Stie cineva un joc online gratis, in care te joci ca traiesti in conditii luxoase? Multumesc.

Răspuns Câştigător
| OoBunnyoO a răspuns:

Userul in cauza a raspuns misto.

Poti incerca diverse jocuri pe Facebook, precum cele de moda. De regula ai o fata cu care trebuie sa te joci si sa ai grija de ea, insa trebuie sa faci diverse questuri pentru a castiga mai multe obiecte si haine.
Poti incerca pe Fb ceva gen Sims, City Girl Life, It Girl si Suburbia. Nu stiu daca mai exista dar le poti incerca.

2 răspunsuri:
| Lascau_Alex_1996 a răspuns:

Freefall Tournament 2

| gemeni6226 explică (pentru Lascau_Alex_1996):

Eu vad acolo un robot eu m-am gindit unde niste oameni sau o printesa sau o fata locuieste intr-o casa de lux cu multe obiecte frumoase unde e o placere sa te trezesti si sa-ti traiesti visul macar sub forma unui joc daca in realitate nu poti avea parte.