| Aazra a întrebat:

Ştie cineva un server de Metin2 privat, interesant?

Dacă se poate să fie maxim beta (adică maxim lv 105)
Fără armuri/arme etc. scoase din burtă(ca alea din privatele cu lv 250)-Fără costume cu bonusuri sau modate că le urăsc. Fără bonusuri exagerate şi să aibă un staff serios. Nu trebuie să fie neapărat mii de playeri on. Nimic care să îţi dea totul mură în gură, poate ceva pvm combinat cu pvp. Nu găsesc ceva bun de aceea vă întreb. DAU FUNDĂ!

2 răspunsuri:
| Izabela1989 a răspuns:

Www.metin2gbs.ro este nou servaru nerita jucat ce ai scris tu sunt toate. Ne intalnim pe metin2gbs numele la caracter Elito

| Aazra explică (pentru Izabela1989):

Din păcate nu funcţionează, pare interesant. Am încercat, dar degeaba..nu am niciun motiv să opresc anti-virusul ca să joc aşa ceva.