| BauBauRacing a întrebat:

Stie cineva vreun mmorpg ceva gen metin adica sa nu atac doar un mob?

4 răspunsuri:
| DrMundo a răspuns:

Rift, neverwinter, aion, lineage 2, world of warcraft (desi nu seaman cu metin2 ), mai poti incearca chiar si World of metin

| meinyiddishekop a răspuns:

World of Warcraft. Este miez.

| iCrex a răspuns:

4Story (Nu prea mai îl joaca lumea ca înainte), Drakensang, Aion. Astea sunt jocuri care mi-au plăcut foarte mult dar poți să încerci sa le joci și tu! Uite și un link ca să vezi mai multe: https://obsproject.com/