| seby10 a întrebat:

Stiti cumva daca google-ul are o problema anume sau daca e vreo eroare, dar atunci cand vreau sa accesez pagini ca facebook-ul, youtube, etc, imi spune ca "conexiunea nu e asigurata"?

3 răspunsuri:
| CLCQ a răspuns:

Certificatele instalate la tine pe calculator, o data setata incorect, la fel si un programel gen adblock sau un proxy setat aiurea pot sa creeze asemenea probleme.

| seby10 explică (pentru CLCQ):

Si cum pot rezolva aceasta problema?

| CLCQ a răspuns:

Pai. folosesti un programel din acelea? Ce browser? Ai incercat cu 2-3 browsere si zice la fel? Ai setat vreun proxy in internet connection? Ar ajuta si un print screen.