| Augustinn6 a întrebat:

Stiti cumva dupa ce am luat exterminate pe cs si am reinstalat cs-u, tot mi s-e mai bloceaza? Dau fudaa Va rog spuneti si ce trebuie sa fachappy

Răspuns Câştigător
| dyoda a răspuns:

Stergi configu (config.cfg) din cs dupa care deschizi cs dai optiuni>keyboard>use defaults apply si ok, si ar trebui sa mearga. configu se afla in folderul "cstrike" unde e cs instalat. succes!

| Augustinn6 explică (pentru dyoda):

Eu l-am dezinstalat de ttot cs-u absolut tot am sters din el. Apoi eu l-am instalat...

2 răspunsuri:
| dyoda a răspuns:

Am inteles, dar incearca cum ti-am spus mai sus.