| Alitza_ʚïɞ_Ali_1996 a întrebat:

Stiti jocul acela School of Dragons eu am dragonul mare dr nu stiu sa zbor cu el imi poate spune si mie cineva cum fac sa zborcu dragonul, pe ce butoana apas? Cine imi spune ii dau funda!

Răspuns Câştigător
| TheEvilBoy a răspuns:

Ca sa poti zbura cu un dragon iti trebuie in felul urmator:
1. Dragonului tau ii trebuie o Şa care costa daca nu ma insel 2000 de bani
2.O adancitra ceva gen sa te arunci in marea aceea.Si de controleaza din
W, A, S, D
Funda?

| Alitza_ʚïɞ_Ali_1996 explică (pentru TheEvilBoy):

Nu pot sa zbor cum fa alti!

| ciordel a răspuns (pentru Alitza_ʚïɞ_Ali_1996):

Trebuie sa ai dragonul la cel putin nivelul zece pentru a zbura, pentru ca la cinci doar te la sa stai putin in aer.

| Toma_Ema_1995 a răspuns (pentru ciordel):

Terog am dragonul lanivel 9 nu-i de ajuns si nu am sa

| ciordel a răspuns (pentru Toma_Ema_1995):

Pentru a da din aripi trebuie sa apesi in continuu pe SPACE si sa ti apasat pe tasta in sus