| bossno1 a întrebat:

Stiti jocul cs 1.6.cand vreau sa intru pe server ce scriu stiu ca trebuie sa scriu / si dupa nu mai stiu trebuie sa scriu ceva dupa serverul darnu stiu ce

2 răspunsuri:
| Trynda a răspuns:

Daca ai adresa serverului, gen: tpu.counter-strike.ro, apesi tasta consolei "`" connect, numele serverului. Sau poti cauta online servere si o sa gasesti o multime.

| DauFinPreaDivin a răspuns:

De fapt trebuie sa apesi pe ` apoi scrii connect si numele serverului si dai enter