| chaosography a întrebat:

Stiti si voi un metin2 server private care contine fisierul pack, si cand intri in el nu se uploadeaza mereu.

15 răspunsuri:
| timioros a răspuns:

Majoritatea serverelor is praf si au lvl max 99 sau 127.Mondial mai are lvl max 255 dar e praf serveru deoarece e foarte greu.Metin2hotstyle are lvl max 255 rate uriase si eu am facut 400.000.000 yang in total cand am ajuns lvl 80(80 il faci in 1 ore MAX).Are de toate kingurile si cele mai bune arme( de ex Rinata). Fieraru nu esueaza niciodata etc.merita incercat.

| Teo0stuff a răspuns:

Da! Este.
Metin2Fun
Metin2Guabina
Metin2Urano
Metin2Apollo
Si mai sunt.

Funda? plzz?

| Ghostplayer a răspuns:

Eu iti dau unul car este dupa cerintele tale incearca si nu o sa regreti ca ai incercat! Daca merge te rog da si mie o Funda!
http://sv1.earthmt2.com/

| NaruToNR1 a răspuns:

SonyMt2, Metin2 On
Funda?

| bibbiii a răspuns:

Metin2 United

| FURRIA a răspuns (pentru bibbiii):

Metin2 e o optiune eu iti dau 5big grin
Metin2Mania-(Asta e cel mai tare prvt din Lume Servaru are donati 500 lei pe saptamana aproape ox in fiecare duminca la ora 21:00 cu iteme up bani faci usor eventuri sambata duminica Rupe tot:X)
Metin2fun
Metin2tim
Metin2Mondial
Metin2Spaniolo
Metin2HUmMEr-acolo ejt direct gm e sv PvP
Sper Funda

| Istoc_Felix_1997_nFDr a răspuns:

Frate intri in folderul unde l-ai instalat si cauti acolo metin2client.bin
ii schimbi extensia.bin cu.exe si in pornesti atunci nu mai isi dau update

| Janek a răspuns:

Vrei sa folosesti 3x DMG?laughing

| rellick a răspuns:

Metin2 namours

| VladRusu2012 a răspuns:

Metin2: HotStyle, VipStyle, Fun, Tim, United, Mage, Factory, Vamos, Hammer, TDL, European, Moon, AlphaCS, Indungi, Wars, GodOfWar, Ro, Singapore, Aspire, Mijagi, Shadow, Steel, 4Yours etc.

| ciorascu a răspuns:

Da metin 2 mijagi metin2 moon
da daca vrei un sv tare apucate de hammer

| ElSwOrD a răspuns:

METIN2 Steel

| ElSwOrD a răspuns:

Metin2 Steel sau Lunaris