| AnghelRadu a întrebat:

Știe cineva cum rezolv crash-urile din jocuri?

4 răspunsuri:
| questsoul a răspuns:

Asigurate ca sistemul tau respecta cerintele jocului, eventual poti reinstala sistemul de operare, asigurate ca driverele sunt up to date.

| AnghelRadu explică (pentru questsoul):

Adica up to date?

| AnghelRadu explică (pentru questsoul):

Am numai la un joc crash atat la Life is Strange, poți scrie pe youtube să vezi cum este, și jocul minimum este pentru 2 gb ram iar recomandat tot 2 gb ram iar eu am 2 gb ram, imi cere 32 bit am 32 de bit, imi zice Life is strange has stopped working

| questsoul a răspuns:

Adica au ultimele update-uri, asigurate ca sunt ultimele versiuni.