| anonim_4396 a întrebat:

TPU, am inceput sa joc Minecraft si nu pot sa fa o Sfoara, m-am uitat niste tutoriale am facut tat cum trebuie am pus 4 ate si un bulgare de mizga si nu mi se primeste poate trebuie sa apas vreun buton dar nu stiu care, daca puteti samil spuneti? sau ce trebuie de facut! eu ma joc in minecraft 1.5.2 in modul creativ!
Va rog ajutati-ma! FUNDA!

2 răspunsuri:
| Zangetsu a răspuns:

Poate iti trebuie o versiune mai noua de minecraft ca si eu am 1.5.2 si nu am vazut nici o sfoara.

| Anatol2000 a răspuns (pentru Zangetsu):

Trebuie facuta la masa de lucru, eu am facut totul cum trebuie, si nimic sad