| Boss_Marian_1996_CoKh a întrebat:

TPU am pus o poza pe Desktop si am inchis calculatorul iar a doua zi cand l-am deschis nu mai era poza pe ecran dc?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna,

Ce sistem de operare utilizezi? In cazul in care este vorba de un sistem de operare nelicentiat, este necesar sa-l activezi. Nu incurajez pirateria, asa ca poti da cateva search-uri pe Google pentru a-ti da seama cum il poti activa.

Dupa activare, o sa ai acces din nou sa-ti manipulezi desktop-ul si intregul sistem de operare.

Mult succes!