| Termure_Radu_1974 a întrebat:

AStazi mi s-a inchis calculatorul in timp ce ma jucam si cand l-am deschis pe desktop imi fugea imagine imi apareau lini pe ecran.
Imi puteti spune care este problema.
DAU FUNDA!

7 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

Artefecte la placa video, pregateste-te sa iti cumperi alta pentru ca este pe duca.

| RaduTN a răspuns:

Placa video s-a stricat.

Răspuns utilizator avertizat
| PrecizeEveR a răspuns:

Salut! Problema este de la placa video, ai suprasolicitat-o... trebuie sa iti iei alta din pacate. Bafta!

| BlackCat13 a răspuns:

Placa video este problema

| Geo_George_1988_UHgW a răspuns:

De la joc îți folosește intens placa video și se supraincqlzeste mai ales ca e vara de aia sa și stins Pc. Încearcă sa cureți coolerele de praf și unitatea sa fie aerisita poți sa scoți și capacu când te joci

| MariusPitik a răspuns:

Si eu am avut problema asta in trecut.
Poate fi de la Hard Discul calculatorului sau de la placa video, una din ele sigur nu este in regula.
Verifica-le sau daca nu stii du-ti computerul la un service din apropiere.
Sper ca ti-am fost de ajutor.