| IntrebareaMeaFinala a întrebat:

TPU! Apelez inca o data la tine laughing! As vrea si eu sa aflu de ce, daca am windows xp nu merge sa descarc lunaris-online (metin2) si pe windows vista sau 7 merge? straight face Dau Funda daca mergeeee! big grin

Răspuns Câştigător
| Crizty a răspuns:

Iti lipseste fisierul msvcp100.dll scrie pe net (msvcp100.dll dowload sil instalezi si gata).

3 răspunsuri:
| Crizty a răspuns:

Sal,in primul rand detaliaza si tu mai mullt despre ce ie vorba (nu pot sa descar un joc dc nu merge)zi ce eroare iti da (eu de unde sa stiu dc nu-ti merge daca nu spui calumea...revino cu mai multe detalii si te voi ajuta.

| IntrebareaMeaFinala explică (pentru Crizty):

Spune asa: This application has failed to start because msvcp100.dll was not found. Re-installing application may fix this problem si titlu: Lunaris-Xp.exe - Unable To Locate Component

| Crizty a răspuns (pentru IntrebareaMeaFinala):

Salll,Această aplicație nu a pornit, deoarece nu a fost găsit msvcp100.dll. Re-instalarea aplicației poate rezolva această problemă si Titlu: Lunaris-Xp.exe - imposibilitatea de a localiza Component, trebuie reinstalata aplicatia, n-a fost instala bine sau are frun defect la fiserele dll.

| Crizty a răspuns (pentru IntrebareaMeaFinala):

Iti lipseste fisierul msvcp100.dll scrie pe net (msvcp100.dll dowload sil instalezi si gata).