| Radu_Aurelian_1989 a întrebat:

De unde descarc metin2 lunaris?

Răspuns Câştigător
19 răspunsuri:
| bogdanme889 a răspuns:

De la www.mata.org :)))))))))))))))))))))))))))

| Dorutzzu a răspuns:

Din pacate, inca e inchis... Daca GM mai lucreaza mult la el cred ca turbez...

| Wat3r a răspuns:

E inchis momentan se lucreaza la noul client 2013 (noi mobi si noi arme si armuri)

| Buciuc_Madalin_1989 a răspuns:

Http://www.lunaris-online.org/ dar nu o sa mearga mereu pentru ca o sa mai lucreze GM la el!

| MoNdIaLuLJoC a răspuns (pentru Buciuc_Madalin_1989):

Bahhhhh nimic nu stiti **** nimica nimica deloc sunteti handicapati baa baiatu zice sa i ziceti cum se descarca nu care e site-ul prostilor

| GIGOLO987 a răspuns:

Si cand se deschide lunaris pana la urma?

| KaP0nE a răspuns:

E inchis crying

| Ionita_Marian_1990 a răspuns:

Pai e inchis timp de o zi si cateva ore. Poti vedea cat timp mai dureaza aici http://www.lunaris-online.org/

| Closedoor a răspuns:

Nu e inchid dar e in maintenance

| Deenys_Denyss_1990 a răspuns:

De unde descarc metin2 lunaris?

| Pavel_Vulpe_1990 a răspuns:

Ba pana cand se mai lucreaza la MT2 Lunaris ca vreau sa ma reapuc ziceti-mi ID : vulpe_pavel@yahoo.com sau pe facebook :vulpe pavel tongue astept raspunsul vostru

| Tutastaicus_Florin_1975 a răspuns:

B nu merge e inchis dar cand ii dau drumu?

| Soare_Riccardo_1976 a răspuns:

I este incis

| MitzaTeoTheo98888888888888888888 a răspuns:

Nu stiu ca si eu vr sa ma apuc de el

| smecehrul97 a răspuns:

Lunrisul se deschi peste 14 zile