| AlexStroie99 a întrebat:

TPU! Cum credeti ca mi-ar merge Far Cry 2 cu urmatoarele cerinte:

RAM: 2.5GB
Procesor: Intel Core 2CPU de 1. 86GHz
Placa video: 512 MB GeForce 6200 TurboCache(TM).

Va rog sa ma ajutati. As dori un raspuns cat mai rapid. Multumesc FUNDA big grin

Răspuns Câştigător
| BalasaOctav a răspuns:

Uite aici un site care te poate ajuta in ceea ce priveste daca iti merge jocul sau nu http://www.systemrequirementslab.com/cyri
acesta face o scanare a conputerului tau si iti spune exact ce iti merge si ce nu la un joc.

9 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

NU cred ca va merge pe pc-ul asta...

| AlexStroie99 explică (pentru lpavel):

Imi poti spune din ce cauza?

| lpavel a răspuns (pentru AlexStroie99):

Ram-ul e bun dar placa video si procesorul sunt slabe!
Placa video ar trebui sa ai 1gb iar procesorul cel putin 2.0 Ghz

| Seby90 a răspuns:

Cel mai simplu este sa il downloadezi si sa vezi daca merge.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da iti merge dar pe 1074x760 si low sau medium si directx 9-10 eu l-am rulat pe un 1.80 dual core 1 gb placa video si un gb de ram decent si l-am si terminat.Bafta.

| liviu890 a răspuns:

Nu ar merge din cauza procesorului care este prea slab. Daca ai avea un procesor dual core de macar 2.8 Ghz ar merge fara probleme. Oricum eu te sfatuiesc sa il descarci si sa vezi daca merge.

| Razvanp69 a răspuns:

O sa mearga nu la maxim dar o sa mearga. Daca ai nelamuriri la alte jocuri cauta pe google si scrie jocul+ cerinte sistem, dai enter si dupa pe primul site, si vezi acolo daca e compatibil.

| TheHeineken a răspuns:

Salut daca ai Java incearca cu asta si iti spune daca merge sau nu
http://www.systemrequirementslab.com/cyri

| krauss a răspuns:

Cat de cat bine zic eu.