| GherGhe_Valntin_1998 a întrebat:

TPU.(METIN2) Care sunt cele mai bune bonusuri pe iteme pentru war.
Eu joc enrgymetin2

7 răspunsuri:
| Jakoban a răspuns:

PVP sau PVM?

| GherGhe_Valntin_1998 explică (pentru Jakoban):

Pvm ma intereseaza mai mult

| GherGhe_Valntin_1998 explică (pentru Jakoban):

Pvm doresc mai mult

| Jakoban a răspuns (pentru GherGhe_Valntin_1998):

PVM: arma sa pui o medie cat mai mare si incearca putere si daca pica si critical sau semi-om e si mai bine, armura pv cat si daca se poate pune putere pui si pe ea max sa pui pietre + cat e max, papuci max pv, colier max pv, bratara max pv, pe scut sa pui semiom si putere.
Acum nu stiu ca nu am jucat Energy car eu asa fac de obicei pe metinele pe care le joc si bat destul de bine

| Jakoban a răspuns (pentru Jakoban):

Scz acolo era : arma sa pui o medie cat mai mare si incearca sa pui putere.
Am uitat sa scriulaughing "sa pui"

| shadow222 a răspuns:

Pai cauti sa pui asa pe arma str+critica+patrunzatoare+semi-om
pe armura si restul sa cada aparare sabie, aparare pumnal obligat

| MICS a răspuns:

Hai pe metin2haos.info