| BATAGOI a întrebat:

Salut.am o intrebare.ce bonusuri metin2 sunt foarte bune pe iteme va rog sa raspundeti repede dau funda!

Răspuns Câştigător
| alaska11 a răspuns:

Depinde,daca tot asa mai are cineva set dai in jur de 10k fara critica si daca nu are 20 + depinde de arma si cu critik 30-40k)

3 răspunsuri:
| alaska11 a răspuns:

Sal. depinde rasa : arma ninja:critica dex semioameni war:putere semioameni critca saman &sura : inteligenta semioameni critica :armura: pv, set(15 sabie, 15 2maini etc) colier, papuci, bratara : pv set (15sabie 15,15 2maini etc ) si critca, koif:magie 15 semioameni 15 PS.: si pe cercei si semioameni. succes! funda?

| BATAGOI explică (pentru alaska11):

Daca as baga bonusurile astea cat k dau?

| BATAGOI explică (pentru BATAGOI):

Adica daca bag bonusurile astea pe iteme cat dmg dau?

| alaska11 a răspuns (pentru BATAGOI):

Depinde,daca tot asa mai are cineva set dai in jur de 10k fara critica si daca nu are 20 + depinde de arma si cu critik 30-40k)